HAKKIMIZ DA

BİZİM HİKAYEMİZ

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır..


2015 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2015 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2015 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır. Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

BİZİM TARİHÇE

Yurtpanel.com olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Yurtpanel.com Güvencesi

Yurtpanel Sunucuları , Kalitesi Ve Sorunsuz Hizmeti İle Diğerlerinden Bir Adım Öndesiniz.

Güçlü Altyapı

Kendi Network Altyapımız İle Hızlı Ve Sorunsuz İnternet Erişimi Ve Kaliteli Donanımlarımız Sayesinde En Yüksek Uptime Garantisi.

Yönetim

Dilediğiniz Zaman Alan Adı , Hosting Ve Sunucularınızı Yönetebileceğiniz Panel.

7/24 Destek

İster Telefon İle İster Sitemizden Destek Talebi Açarak İsterseniz De Whatsapp Destek Hattımızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz

Yurtpanel ile Mükemmel Benzersiz Web Hosting Düzenleri Alın

MÜŞTERİLERİMİZ DİYOR

 • Selcuk Demirci
  MÜŞTERİ - ANTALYA

  Yurtpanel Tanju kardeşimden yaklaşık 2 yıldır web sitemize yazılım desteği alıyoruz. Bizim müşterilerimizi kendi müşterisi gibi gören çok kaliteli bir arkadaşımızdır. Çalışmaları harika ve uygun. Tavsiye ederim..

  Büşra Aslan
  MÜŞTERİ - İSTANBUL

  YurtpanelFirmasıyla uzun yıllardır çalışıyoruz. Hosting ve diğer işlerimizlede ilgileniyorlar kendilerine çok teşekkür ederiz

 • Kaan Kaya
  MÜŞTERİ - ANKARA

  işin içinden çıkılamayan yazılım paketimizi sıfırdan Yurtpanel firmasına yazdırdık. Kendilerine çok teşekkür ederiz

  Meryem Öztürk
  MÜŞTERİ - KÜTAHYA

  Haber siteme yazdıkları yazılımla web sitem sürekli güncel kalıyor. sürekli son dakika haberleri ve güncel haberleri otomatik ekliyor sağolun

YurtPanel.Com

Copyright © 2020 Yurtpanel Mobil Sohbet Radyo Tasarim Domain Alan Adı. All Rights Reserved.
Alan Adı Domain Satış Yazılım Firması Web Hosting Resell Satış Trafic Hizmetleri Kaliteli Panelci Sesli Chat Panelcileri Kaliteli Web Tarım Kurumsal Tasarim En İyi Panelci Yazılım Şirketi